کد خبر : 3232
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

میدان گازی مختار بویراحمد جزو طرحهای پیشنهادی در سفر دوم رئیس جمهور باشد

میدان گازی مختار بویراحمد جزو طرحهای پیشنهادی در سفر دوم رئیس جمهور باشد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: میدان گازی روستای مختار شهرستان بویراحمد جزو طرحهای پیشنهادی در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان باشد.

به گزارش زاگرس ۲۴ از یاسوج، سید احسان عسکری در نشست پیگیری و هماهنگی طرحهای افتتاحی و کلنگ زنی دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این میدان گازی پس از بهره برداری می تواند در بهبود وضعیت اقتصادی استان و به ویژه شهر یاسوج تأثیر بسزایی داشته باشد.
وی افزود: یک تیم نظارتی با حضور سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاونت اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به منظور بررسی اطلاعات طرحهای پیشنهادی از سوی دستگاههای اجرایی این استان برای ارائه در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به استان تشکیل شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کارشناسان معاونت اقتصادی استانداری این استان اقدام به پالایش و راستی آزمایی داده ها و اطلاعات طرحهای پیشنهادی از سوی دستگاههای اجرایی استان برای ارائه در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت می کنند.
عسکری عنوان کرد: اعتبارات و تسهیلات مورد نیاز برای تکمیل و افتتاح طرحهای پیشنهادی در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد هر چه زودتر از سوی دستگاههای اجرایی این استان برآورد و به معاونت اقتصادی استانداری استان اعلام شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خلاصه اطلاعات هر کدام از طرحهای پیشنهادی در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان به طور دقیق، کامل و صحیح همراه با مدارک و مستندات لازم ارائه شود.
عسکری اظهار داشت: این خلاصه اطلاعات شامل میزان سرمایه گذاری، تعداد اشتغال، استعلامهای دریافتی و مجوز زیست محیطی باشد.
وی خواستار تهیه عکس و تصویر برای اعلام جزئیات کامل طرحهای پیشنهادی در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد از سوی دستگاههای اجرایی این استان شد.
مدیرکل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با اشاره به در پیش بودن دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به استان، گفت: لازم است که استفاده بهینه و بهره مندی هر چه بیشتری از آن شود.
محسن ضامن فر اظهار داشت: دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد فرصتی ارزنده برای کمک به توسعه این استان در زمینه های مختلف است و باید با آمادگی لازم به استقبال آن رفت.
وی افزود: دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد می تواند دستاوردهایی چشمگیر برای این استان به دنبال داشته باشد به شرط آنکه نیازمندی ها، مسائل و مشکلات مختلف استان به نحو مطلوب شناسایی و ارائه شود.
مدیرکل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آماده سازی طرحهای افتتاحی و کلنگ زنی برای ارائه در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان جزو اولویتهای مهم کاری مسئولان اجرایی استان است و استاندار نیز تأکید جدی بر آن دارد.
ضامن فر بر لزوم تسهیل و شتاب بخشی دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ دادن به مجوزها و استعلامهای مورد نیاز طرحهای پیشنهادی برای ارائه در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان تأکید کرد.
وی عنوان کرد: گره گشایی در امور مربوط به طرحهای پیشنهادی برای ارائه در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به کهگیلویه و بویراحمد و حذف قوانین دست و پا گیر در این زمینه از سوی دستگاههای اجرایی استان ضروری است.
مدیرکل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از عمده ترین درخواستها در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان اختصاص تسهیلات بانکی یا اعتبار و تأمین سرمایه مورد نیاز برای تزریق به واحدهای تولیدی و طرحهای نیمه تمام استان به منظور رفع کمبود منابع مالی آنها است تا هر چه سریعتر تکمیل و افتتاح شوند.
ضامن فر اظهار داشت: دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد نیازمندی های جامعه هدف خود را برای ارائه در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان تعیین و اعلام کنند.
وی افزود: هرگونه پیشنهاد دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای ارائه در دور دوم سفر رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به این استان باید کارشناسی شده باشد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.